O nas

Dlaczego my?

Sklep rowerowy - Warszawa

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, jesteśmy jednym z pierwszych sklepów rowerowych w Warszawie, dlatego możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w tej branży. Nasz sklep i serwis rowerowy oraz serwis narciarski znajduje się na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej 12 (róg Lanciego). Dla nas dzień bez roweru to dzień stracony, dlatego dbamy, o to by nasi klienci podzielali naszą pasję.

Właściciel sklepu jest trzykrotnym mistrzem polski i srebrnym medalistą w mistrzostwach świata. Także na lepszych specjalistów, pasjonatów i znawców środowiska rowerowego nie mogliście trafić.
Części rowerowe, serwis rowerów, rowery trekkingowe, górskie, krosowe, miejskie oraz
elektryczne – to wszystko u nas znajdziesz! A to wszystko połączone z profesjonalnym
doradztwem i miłą obsługą
Do swojej pracy podchodzimy z nieukrywaną pasją. Nie pracują u nas przypadkowe osoby –
wszyscy podzielamy to samo podejście do tematu. Rowery po prostu są nieodłączną częścią
naszego życia! Na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany w branży, dlatego pomożemy Wam
wybrać rower idealnie dopasowany do Waszych upodobań i sylwetki.

Stale się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę.

Znajdziecie u nas rowery takich marek jak Merida, Kellys, Factor – dobrze znane wszystkim fanom „dwóch kółek”. Wybierając sprzęt z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że stawiasz na najwyższą jakość, oraz techniczne i merytoryczne wsparcie na najwyższym poziomie. Posiadamy jedną z najbardziej rozbudowanych ofert! 

Wspominaliśmy o merytorycznym i technicznym wsparciu. To nie są czcze słowa – nasi pracownicy służą profesjonalną radą i pomocą. Nasz serwis jest jednym z najlepszych w Warszawie o czym świadczą bardzo pozytywne komentarze w sieci. Części rowerowe, możecie kupić, lub zamówić w naszym sklepie. Jeśli Warszawa ani tym bardziej Ursynów, nie jest Waszym miejscem zamieszkania, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty online.

Jeśli chodzi o:

Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę. Masz problem ze sprzętem? Nasz serwis na pewno go rozwiąże!  Oferujemy nie tylko nowy sprzęt i części rowerowe. Możecie też liczyć na w pełni profesjonalny serwis. Nasi specjaliści zadbają o Twoje „dwa kołka”. Również osoby, preferujące rowery elektryczne mogą liczyć na naszą pomoc. Możemy tak prężnie działać dzięki niezwykle bogatemu doświadczeniu. Istniejemy bowiem od roku 1998!

ZAPRASZAMY!

 I zachęcamy do wspólnych jazd!

Ekipa Legion serwis